top of page

Elektronik İçin Dijital Endüstri Çözümleri

Bir PCB tasarımı sırasında iki ila üç yeniden dönüş bekliyor musunuz? Respinler kuraldan ziyade istisna olmalıdır!

 

Valor NPI, tasarımınızla eşzamanlı olarak DFM'yi kullanarak üretim sorunlarını tanımlar. Kontroller tasarımcılar tarafından bile çalıştırılabilir ve sorunlu alanları hemen düzeltmelerine izin verir.

Valor NPI

Shortening innovation cycles while improving productivity and product quality in electronics and mechanical manufacturing.

Solution Capabilities

Valor NPI

Bir PCB tasarımı sırasında iki ila üç yeniden dönüş bekliyor musunuz? Respinler kuraldan ziyade istisna olmalıdır!

Valor NPI, tasarımınızla eşzamanlı olarak DFM'yi kullanarak üretim sorunlarını tanımlar. Kontroller tasarımcılar tarafından bile çalıştırılabilir ve sorunlu alanların hemen düzeltilmesine izin verir.

Valor NPI'nin MRA'sı, üretime geçmeden önce olası DFM üretim sorunlarını belirlemenizi sağlar. PCB tasarımınızın tedarikçinizin üretim kapasitesini nerede aştığını belirlemekle kalmaz, aynı zamanda düşük verim veya saha arızalarının nerelerde olabileceğini de gösterir. Bu görünürlük sayesinde, tasarımcılar tasarımlarını ilk aşamada üretim için optimize edebilir ve rampa-hacim döngüsünü hızlandırabilir.

Broşür

Valor NPI

White Paper

Valor Parts Library enhances DFM for designing better quality PCBs

White Paper

Lowering PCB costs with material utilization

White Paper

Applying DFM analysis to flexible PCB design

White Paper

Intelligent DFM for PCBs

DFM CAM Dosya Karşılaştırma Aracı: CAM Compare

CAM Karşılaştırma (CAM Compare) aracı, iki CAM dosyası arasındaki değişikliklerin derinlemesine analizini sağlar. Bu karşılaştırma, aynı veri formatları arasında veya farklı veri formatları arasında yapılabilir.

 

CAM Karşılaştırma, ODB++, IPC2581, Gerber 274X, IPC-D-356A, Excellon matkap verilerinde veya diğer EDA akış verilerinde depolanan tasarımları destekler.

  • Müşteriler, üretim için eski CAM verilerini göndermekten akıllı verilere geçiş yaparken, hiçbir fark olmadığından emin olmak için ODB++ çıktısını eski çıktılarıyla karşılaştırmak için CAM Karşılaştırma'yı kullanabilir.

  • Bir tasarım revizyonunu diğeriyle karşılaştırırken, iki versiyon arasında nelerin değiştiğini belirleyen CAM Karşılaştırma ile dijital bir inceleme yapılabilir.

  • İmalatçı tarafından kullanılan üretim verilerini gözden geçirirken, CAM Karşılaştırma bir tasarım organizasyonunun aşındırma faktörlerini ve matkap boyutlandırmasını telafi ederken hangi değişikliklerin yapıldığını belirlemesini sağlar.

Siemens Banner.jpg

Türkiye

  • LinkedIn
  • Youtube
  • E-mail

Valor NPI Kaynakları

opcenter-overview2-shero-2560x1440.jpg

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin

Konu/Ürün
bottom of page